Interiéry EM

Naše firma působí na trhu s nábytkem a realizací kuchyní již od roku 2008. Zabývá se výrobou českých kuchyňských linek, vestavných skříní, dětských pokojů, kancelářského nábytku, různými druhy funkčních skříní, schodů a schodišť, pergol, dveří jak interierových tak exterierových a jiného interiérového nábytku z prvotřídních materiálů.

Naší předností je osobní přístup ke každému zákazníkovi od samého počátku realizace zakázky až do jejího dokončení. Mezi naše služby patří zaměření a vytvoření grafického návrhu vč. vyhotovení cenové nabídky.

Používáme kování špičkové kvality, zejména firem BLUMHÄFELE, HETTICH, SALU. Pro Vaši kuchyni navrhneme a na základě Vašeho přání i dodáme ty nejvhodnější vestavné nebo volně stojící elektrické spotřebiče. Rozhodnete-li se pro naší firmu, učinili jste první krok k tomu, aby Vaše kuchyň, či obývací pokoj nebo kancelář vypadala podle vašich představ. Stačí přijít s nápadem nebo s konkrétní představou.

Můžete navštívit i náš e-shop, kde Vám nabízíme elektrické spotřebiče, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. www.emerta-comfort.cz

 

Těšíme se na spolupráci.

Recenze »